Anna Ciupryk

Jej związek z fotografią zaczął się w ciemni, kiedy po raz pierwszy wywoływała zdjęcia zrobione analogowym aparatem. Mimo, że od tej chwili minęło wiele lat, wciąż uwielbia obserwować, jak obraz pojawia się na papierze. Ma wrażenie, że obcuje wówczas z prawdziwą magią.

Naprawdę szczęśliwa czuje się wtedy, kiedy otaczają ją inspirujący ludzie. Lubi pracować w zespole – dba o serdeczną, niemal rodzinną atmosferę na planie zdjęciowym, chętnie konfrontuje swój punkt widzenia z pomysłami innych i zawsze dąży do tego, żeby na tej podstawie zbudować spójną całość, z której wszyscy będą zadowoleni.

Fotografia to dla niej nie tylko pasja – to nieodłączny element jej osobowości, któremu poświęca ogromną część swojego życia. Kiedy robi zdjęcia, przenosi się w inną rzeczywistość. Nie wyklucza, że może mieć to coś wspólnego z kwantami. Zawsze pozostaje profesjonalna, ale lubi podejmować spontaniczne decyzje i zawsze słucha tego, co podpowiada jej intuicja. Jak prawdziwa kobieta, jest zmienna – kiedy może sobie na to pozwolić, poddaje się emocjom, innym razem skrupulatnie realizuje misterne plany, nie pomijając milczeniem żmudnych kwestii organizacyjnych.

Od początku związana z magazynem Miasto Kobiet, współpracuje z uznanymi projektantami (Natasha Pavluchenko, Michał Starost, nieistniejący już duet Zemełka&Pirowska), realizuje komercyjne sesje zdjęciowe na potrzeby kampanii reklamowych (4f, Śnieżka – kampania z Mamedem Kalidovem). Zapytana, nie jest w stanie wymienić swoich największych osiągnięć – niemal wszystkie cieszą ją tak samo, każde traktuje jako cenne doświadczenie w swojej zawodowej karierze. Najczęściej zajmuje się przygotowywaniem lookbooków dla projektantów, małych i większych firm odzieżowych oraz realizowaniem kampanii wizerunkowych. Chociaż była wielokrotnie doceniania na polu zawodowym, największą radość sprawiła jej publikacja na prestiżowym portalu internetowym Fashion Gone Rouge

Share Post