Wierzę, że jeśli zaglądasz na tą stronę to interesują Cię najbardziej moje prace, jednak uzupełnie je o pare ważnych informacji, które pozwolą poczuć Ci się bezpiecznie podejmując pierwszą współpracę ze mną.

Od 18 lat zawodowo fotografuję i produkuję sesje zdjęciowe w Polsce i za granicą. Od dwóch lat mieszkam w południowych Włoszech, gdzie większość moich klientów już regularnie decyduje się realizować ze mną sesje zdjęciowe ze względu na niesamowite i zróżnicowane plenery, sezon zdjęciowy pomiędzy lutym a listopadem oraz atrakcyjne ceny produkcji w poludniowych Włoszech. Specjalizuję się w fashion, portretach oraz sesjach komercyjnych, gdzie pojawia się temat człowieka. Uwielbiam pracować z ludźmi, a oni ze mną 🙂

W przeszłości koprodukowałam filmy, miałam agencje z aktorami statystami, agencje modelek, przez wiele lat byłam charakteryzatorem, miałam mała agencję reklamową, własny breand z  torbami papierowymi Pandamito, prowadzilam  concept store oraz organizowałam eventy wprowadzlające nowe marki na polski rynek. Ostatecznie skoncentrowałam się na produkcji sesji zdjęciowych, a moje wcześniejsze doświadczenia pozwalają mi wspierać i rozumieć moich klientów przy kreacji kampanii, oraz wszelkich projektów filmowo fotograficznych.

Od roku zajmuję się również produkcją sesji kontentowych w formie kapsułowej na terenie Apuglii. Klienci wysyłają paczkę, a ja im oragnizuję na miejscu shooting dedykwany na social media.

Zapraszam do wspólpracy!

 

 

 

Search